SD Yayınıları İzlerken ,Download Hızı min.3-4mbit HD Yayınları İzlerken, Download Hızı min 6-7 mbit. UHD Yayınları İZlerken,Download Hızı min.15-16 mbit.
İptv İnternet Altyapısı ile Çalışan Bi Sistemdir o Yüzden Kotadan Yer. Sizin Kullanma Süresine göre Harcadığı kota değişir. Hd Yayınları İzlediğimizi Varsayarak günde Ortalama 3 saat İzlenimde Aylık ort.20-25 gb harcama yapar. Kota Aşımı Gerçekleşirse Sözleşmeli Olduğunuz İnternet Aboneliğine Göre Bağlantı hızınızı Düşürürler. Hız Eğer 6 Mbit in altına düşerse İptv Yayınında Donmalar Meydana Gelir !
İptv Uyumlu Tüm Cihazlarınıza Uzaktan Bağlantı İle Kurulumu Biz Gerçekleştiriyoruz yada Teknik Destek Hattımızdan 7/24 Whatsapp Destek Hattı : 11:00-01:00 Canlı Destek Hattı : 10:00-02:00 Teknik Ekibimizle İletişime Geçip Tüm Cihazlarınıza Kurulum İçin Yardım Alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz Sabır Ve İtina İle Çok Hızlı Şekilde kurulum için Detaylı Desteği Verecektir.
İnternet Hızınız 6-7 Mbit ve Üzerinde Olduktan Sonra Genel Olarak Sorunsuz Bi Şekilde İzlersiniz. Eee Peki Benim Hızım 20mbit’in altına düşmüyor 1 yıl boyunca Hiç Donmaz Dimi_? Şunu Açıkca Belirtmek İsterim Ki Hiç Donmucak Hiç Sorun olmucak Hiç Bi sn bile Takılmıcak gibi Düşünenler Varsa Kesinlikle İptv Almasın. Kimseden Almasın Yok Hiç Donmaz Takılmaz Diyen Herkes Yalan Söylüyor Böyle Birşey mümkün değil. İptv İnternet Üzerinden Gelen Bİr Yayın elbette arada sıkıntılar olabilir ufak tefek. Bugün Baktığımızda An Geliyor Facebook,Whatsapp,Twitter Gibi Milyar Dolarlık İnternet Fİrmalarına Bile Erişim Kesiliyor. O yüzden Çok Nadir Ufak Tefek Sorunlar Olabilir bunu Bİlmelisiniz. Önemli Olan Bu Donmaların Can sıkıcı Boyutta Olmaması ve Herhangi Bir Sorunda Karşınızda Bİ Muhattap Bulabilmektir. Aldığınız Paketin süresi Dolmadan Önceden Kesilme Gibi Bi Durumu kesinlikle mümkün değildir ! Abonelerimiz Süreleri Sistem Tarafından Otomatik Olarak Takip Edilmektedir.Misal 1 Yıllık abonelik Aldınız süreniz 1 yıl sonra bugun bu saat otomatik olarak kapanır.Size Süreniz Bitiyor Yenilermisiniz gibi bi bilgi verilmiyor. Süreniz Bittikten Sonra Ekranda Abonelik Süreniz Sona Ermiştir. Yenilemek İsterseniz Sağlayıcınızla Görüşebilirsiniz Diye bi Yazı Çıkar. Aboneliğini uzatmak ve yenilemek isteyen Müşterilerimiz İletişim Adreslerimizle Bağlantıya Geçip Yenileme Yaptırabilir.
* Kredi Kartı * Banka Havalesi * Paypal * Western Unıon *Almanya İçin Banka İban Numarası *Moneygram *Bİtcoin Mobil Ödeme ( Çok Yakında )
Serverlerimizin Tamamı Amsterdam’dadır. Upload Hızı 100gbit Ultra Profosyonel Cihazlar Üzerinden Yayın Gelmektedir. Sunucularımız Dünyanın En Büyük Serverlerine Sahip Olan *** Firmasından Gelmektedir.Kullanıcıların Bilgileri Kesinlikle 2. bir Şahış yada Firma Tarafından ele Geçirilmesi mümkün Değildir.
Satın Alma İşlemini Tamamladıktan Sonra 3 dk içinde Teyit Edilir. Tüm Cİhazlarınıza 20 dk içinde kurulumunuz teknik ekibimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilir.
Almış Olduğunuz Tek Aboneliği Tüm Cihazlarınıza Kurarız. Fakat Aynı Anda Birden Fazla Cihazda izleyemezsiniz.Aynı Anda Açıldığında Donmalar meydana gelir yada İlk Bağlanılan Yayın kapatılır.
İzleyeceğiniz Test Yayını ile Satın Alacağanız İptv Paketi bire bir Aynıdır. Biz Rakip Firmalar Gibi al 1 saat test ama bu test olduğu için az kanal var yada donabilir vip paketi alınca bunlar böyle olmaz gibi Ürününü Satmak İçin Yalan Söylemiyoruz. Alacağanız test yayını ile Satın alacağınız Vip Paketi bire bir aynıdır. Ne bi Eksik, Ne bi Fazla.. Biz İsteriz Ki Gerçekten Ciddi Müşteriler Olsun 1-2 gün verelim detaylı incelesinler. Fakat Bu Niyetimizi Suistimal Eden İnsanlardan Dolayı maks.12 Saat ile sınırlandırmak zorunda kaldık.Şuan Piyasada 3 Saat’ten Fazla Test Yayını Verebilen Başka Bi Firma Yok ! Biz Kendi İstediğimiz 12 saatte değil, Sizin İstediğiniz Gün ve Saatte 12 saatlik Testini Sadece Bir Kereye Mahsus Veriyoruz.